Hakkımızda

Uçuş rezervasyon için rezervasyon otellerden özel online seyahat iş için kapsamlı araçları ile müşterilerimize en iyi ve kullanıcı dostu bir uygulama sağlayan Ist travel ,

Hizmetlerimizin, 24/5 kesintisiz destek, fiyatlandırma, iş yapma samimi bir şekilde ve bizim şefkatli kurumsal felsefemiz kombinasyonu bugünün iş dünyasında çok benzersizdir. Biz istisnai müşteri hizmetleri kendimizle gurur duyuyoruz ve onları bizimle iş yapmak için kolay ve karlı hale getirerek müşterilerimiz ile kalıcı ilişkiler kurmak için çalışıyoruz.

 

Müşterilerimize değer ve müşteri memnuniyeti odaklanır. Satış sonrası destek yaklaşımımızın önemli bir faktör olmasının nedeni budur. Bütün bu zengin deneyimi ile, şimdi Ist travel aracılığıyla müşteri memnuniyetini karşılamak ve güven oluşturmak bağlanmıştır.

Eğer online seyahat iş geliştirmek isteyen varsa, bütçenize uygun fiyatları ile kullanıcı dostu arayüzü ve böyle bir büyük özellikleri ile en iyi bir durak çözüm olarak işlevlerini Ist travel de karşıla.

Bizimle temasa geçmek  destek masası iletişim kurabilir veya Twitter ya da Facebook tan bizi takip etmeye çekinmeyin.irtibata geçmekte tereddüt etmeyiniz.